بازیابی رمز عبور کیف پول

بازیابی رمز عبور کیف پول‌های بیت‌کوین، اتریوم، دش‌کور و دوج کویین

این مجموعه افتخار دارد که اعلام کند با توجه به تلاش بی‌وقفه در زمینه‌ی بازیابی هر نوع اطلاعت مهم و مورد نیاز به بازیابی، در حال حاضر توانایی بازیابی رمز کیف پول‌های زیر و بازیابی رمز واریز و برداشت این کیف پول‌ها را بسته به شرایط مشتری، دارد.

حملات و کد کردن فایل‌ها و اطلاعات یا همان Encryption توسط باج‌افزارها یک مشکل رو به رشد برای کاربران کامپیوتر و مدیران دیتاسنتر و ادمین سرورها ست.

هر مورد آلودگی به Ransomware به آسانی می‌تواند میلیونها تومان خسارت داشته باشد. تهدید‌ها از سال ۲۰۱۶ افزایش پیدا کرده، به همین دلیل است که ما اکنون خدمات تخصصی بازیابی باج افزار و رمزگشایی Ransomware را ارائه می‌دهیم. در چنین مواقعی شما سریعا به دیتابیس‌ها و بانک‌های اطلاعاتی خود نیاز دارید، اما به‌هیچ عنوان پرداخت باج به خالق باج‌افزار یک گزینه امن و موثر نیست.

Brute-force – SlowYesJSONBitcoin Wallet: Blockchain.info, Blockchain.com
Brute-force – SlowYesDATBitcoin Wallet: Bitcoin Core
Brute-force – SlowYesELECTRUMBitcoin Wallet: Electrum
Brute-force – SlowYesDATDashcoin Wallet: Dash Core
Brute-force – SlowYesDATDogecoin Wallet

نکته‌ی 1 (بسیار مهم):

این نوع بازیابی تنها در صورتی کاملا محقق می‌شود که در مرحله‌ی اول رمز بین 5 تا 8 کاراکتر باشد و در مرحله‌ی دوم در صورت بالاتر بودن اندازه رمز، نیاز است قسمتی از آن در ذهن مشتری و صاحب کیف باشد یا حد اقل روال چیدمان را بداند.

نکته‌ی ۲ (بسیار مهم):

به دلیل استفاده از GPU Server در اینگونه بازیابی‌ها در زمان دریافت درخواست و برای شروع به کار، مشتری باید هزینه‌ی اجاره‌ی سرور GPU را پرداخت کند (به دلیل قیمت بالای این سرورها در زمان ارائه‌ی کار، اجاره می‌شود) و درصورتی که رمز عبور قابل بازیابی نبود (البته اگر 2 مورد بالا رعایت شود احتمال بازیابی بسیار زیاد است) این هزینه بازپرداخت نمی‌گردد!

تماس با ما

نیاز به راهنمایی کارشناسان ما دارید؟

برای برقراری ارتباط با کارشناسان مدیر پایگاه داده لطفا فرم ارتباطی زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. توجه داشته باشید بازیابی اطلاعاتی مانند عکس و تصویر در حیطه‌ی خدماتی ما قرار ندارد.

    تصویر عالی